logo
człowiek

Chcesz zobaczyć najlepsze seriale online? Wybierz internet z HBO GO UPC!

Chcesz zobaczyć najlepsze seriale online? Wybierz internet z HBO GO UPC!

Serwis nie ma dotacji z Unii czy państwowych firm, są tylko 2 nieinwazyjne reklamy Googla, bardzo prosimy o wyłączenie adblocka

Relaksujący wieczór na kanapie, a może po prostu zabicie nudy? Najlepszym sposobem może być kilka odcinków ulubionego serialu online! To właśnie może Ci zapewnić światłowodowy internet z HBO GO UPC! Dowiedz się, które produkcje warto obejrzeć i jak cieszyć się nimi bez ograniczeń!

Najlepsze seriale HBO - coś dla fanów sensacji!

Od lat wśród seriali emitowanych przez HBO, a także dostępnych na platformie HBO online, niesłabnącą popularnością cieszy się serial “Gra o tron”, będący adaptacją sagi “Pieśni Lodu i Ognia” autorstwa George'a R.R. Martina. Jednak to nie jedyna godna uwagi propozycja, którą stacja ma nam do zaoferowania. Serca widzów podbiła również polska produkcja , “Ślepnąc od świateł”. Ten serial z gatunku kina kryminalnego prowadzi widzów przez siedem dni z życia młodego dilera, Kuby Niteckiego (w tej roli Kamil Nożyński), które odmienią jego życie i zmuszą do zmierzenia się twarzą w twarz z podjętymi przez niego decyzjami. Kuba wiedzie życie outsidera, świadcząc jednocześnie usługi celebrytom, wysoko postawionym politykom czy po prostu bogatym, znudzonym życiem paniom domu. Do tej pory wszystko w jego życiu było poukładane i odbywało się według planu. przychodzi jednak moment, w którym Kuba pragnie z tym skończyć i kupuje bilety w jedną stronę do Argentyny. Na siedem dni przed planowanym wylotem zdarza się coś nieoczekiwanego. Na wolność wychodzi gangster Dario (w tej roli Jan Frycz), który wcześniej odbywał kilkuletnie wyrok. Zupełnie niespodziewanie drogi tej dwójki przecinają się. Jak zakończy się ta historia? Czy Kubie uda się zacząć wszystko od nowa? Więcej dowiecie się oglądając serial na HBO GO.

Internet z HBO GO UPC - co nas rozbawi w zimowe wieczory?

Internet z HBO GO UPC zapewni również wiele rozrywki fanom komedii. Do gustu powinien im przypaść zabawny serial o grupie naukowców “Historia wielkiego podrywu”, a także prequel dotyczący najbardziej chyba lubianej przez widzów postaci o tytule “Młody Sheldon”. Choć pierwszy z nich, opowiadający o grupie naukowców oraz ich miłosnych perypetiach, jest już znany większości fanów tego gatunku, o tyle drugi może stanowić pewną nowość. Bawiący do łez geniusz od najmłodszych lat nie do końca potrafił odnaleźć swoje miejsce w otaczającym go świecie. Jak radził sobie, dorastając w miasteczku we wschodnim Teksasie? Fani “Teorii wielkiego podrywu” po prostu muszą to zobaczyć!

Ekranizacje komiksów z internetem z HBO GO UPC

Ostatnie premiery kinowe, których scenariusze bazują na wydarzeniach z komiksów, przyzwyczaiły nas głównie do historii o superbohaterach, szczególnie z uniwersum Marvela. Jednak decydując się na internet z HBO GO UPC mamy znacznie więcej możliwości. Jednym z nich jest nowy serial “Szkoła zabójców”, bazujący na dziele Webba Brandona. Opowiada on historię uczniów nietypowej szkoły. Wychowankowie tej prywatnej placówki pochodzą bowiem jedynie z najwyżej postawionych rodzin przestępczych, a głównym zadaniem szkoły jest przygotowanie ich do pełnienia w przyszłości wyznaczonej im przez krewnych roli. Jak poradzi sobie w niej zwerbowany przez jednego z mistrzów, wcześniej bezdomny, nastoletni Marcus? Tę wciągającą historię możecie obejrzeć dzięki internetowi z HBO GO UPC!

Internet z HBO GO UPC - najlepsze seriale na wyciągnięcie ręki

Dostęp do HBO GO możesz zamówić wraz z szybkim internetem światłowodowym do swojego domu już od 49,99 zł miesięcznie. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać łącze o szybkości od 150 Mb/s aż do 500 Mb/s. Wraz z pakietem otrzymacie również wygodny modem Connect Box z wifi. Takie rozwiązanie to same korzyści dla wszystkich domowników, internet od UPC doskonale sprawdza się bowiem nawet na kilku urządzeniach jednocześnie, dzięki czemu można oglądać największe serialowe hity w najwygodniejszy dla Was sposób. Co więcej, zamawiając usługę na stronie dostawcy, za samą instalację zapłacicie zaledwie 1 zł!
Internet UPC wraz z pakietem HBO GO pozwoli Ci oglądać ulubione filmy i seriale wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę. Zamów usługę już dziś i ciesz się nieograniczonym dostępem do największych hitów!

Źródło: tekst sponsorowany, zdjęcie: pixabay.com
Popularne pytania
W jakim kraju rodzi się najwięcej rudzielców?
Co to jest pogonofobia?
Co oznacza w internetowym slangu akronim GTFO?
Kiedy dla człowieka zaczyna się starość?
Kiedy obchodzony jest Dzień Frytek?
Jak odmówić poczęstunku przy stole, aby nie urazić współbiesiadników?
Jak chomik rozpoznaje właściciela?
Jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Vin Diesela?
Jak stworzyć kopię zapasową systemu Windows 10?
Z jakiej odległości można usłyszeć bicie serca płetwala błękitnego?
Która z cywilizacji stworzyła najdłużej istniejące państwo w dziejach ludzkości?
Czy koty stanowią jedno z największych zagrożeń dla dzikich zwierząt żyjących w Ameryce Północnej?
Co to jest Fronemofobia?
Ile balonów wypełnionych helem potrzeba do podniesienia 50-kilogramowego człowieka?