logo

związki
Które cechy sprawiają, że kobieta jest idealną kandydatką na żonę?

Które cechy sprawiają, że kobieta jest idealną kandydatką na żonę?
1. Zaradna. Kobieta zaradna, czyli taka która potrafi ogarnąć dom, dzieci, przygotować szybki obiad dla niezapowiedzianych gości ... i nigdy nie robi z tego problemu, o ile zdarza się to naprawdę rzadko :) A jak brakuje pieniędzy w domowym budżecie potrafi pójść do pracy i zarobić. Choć jest dobrą organizatorką mężczyźnie planu nie narzuca, ale jedynie sugeruje :)

2. Zachowuje się dojrzale, ale ma poczucie humoru.
Mężczyźni uwielbiają kiedy kobieta się śmieje, a jak śmieją się z jego dowcipów, to jest już genialnie. Oczywiście kobieta nie może się śmiać z niego, czy z innych osób, których ceni, najlepiej śmiać się z rzeczy abstrakcyjnych.
Zachowanie dojrzałe czyli np. nie wyda ostatnich środków w budżecie domowych na kolejną parę butów :)

3. Oryginalna. Musi po prostu jakoś wyróżniać się w tłumie i nie być szarą myszką. Może to być poczucie humoru, element ubioru, fryzury, ale również hobby ...

4. Można mieć do niej zaufanie. Mężczyźni lubią kiedy kobiety mają do nich zaufanie. To mogą być proste rzeczy, jak wybór wykładziny, czy wybór filmu na wieczór. Jeśli nawet mężczyzna źle wybierze nie krytykuj go, on sam będzie wiedział, że źle wybrał.

5. Zazdrość w ryzach. Kobiety są najczęściej bardzo zazdrosne, staraj się tego nie pokazywać za każdym razem. Lepiej powiedzieć, że masz do niego zaufanie. Musisz być jednak czujna, kiedy zacznie kupować ci niezapowiedziane prezenty, to znak, że najwyraźniej czuje się winny :)

6. Empatia. Mężczyźni lubią kiedy kobieta potrafi zadbać o kogoś bliskiego czy zwierzę. Mężczyźni myślą, że jak im się coś stanie, też będą mogli na to liczyć. Po prostu lubią jak się im trochę pomatkuje.

6. Zawsze stoi po stronie mężczyzny. Jeśli mężczyzna czuje, że w dowolnym konflikcie z kimkolwiek zawsze trzymasz jego stronę - będzie zachwycony. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale nigdy nie ogłaszaj go publicznie.

7. Kariera. Niestety prawdą jest, że jeśli mężczyzna zarabia wyraźnie mniej od żony, to taki związek nie do końca się sprawdza. Tutaj prostych rozwiązań nie ma, ale trudno abyś rezygnowała z kariery, dlatego najlepiej nigdy mu tego nie przypominać.

8. Wspólne hobby. Nic tak nie scala związku jak dzieci, religia i wspólne hobby.

9. Otwarta w łóżku. Musicie być w stosunku do siebie szczerzy, jeśli oboje będziecie wiedzieć, co lubicie związek przetrwa najtrudniejsze chwile, bo nikomu nie będzie się chciało tego psuć.

10. Plotkara. Jeśli lubisz sobie poplotkować - OK, ale pamiętaj, to co mężczyzna mówi ci w zaufaniu musi zostać między wami.

Uwaga dla Panów, jeśli macie wątpliwości, czy wybranka ma ww. cechy należy przyjrzeć się ... teściowej.
Popularne pytania
Co to jest Peladofobia?
Na którym boku powinny spać osoby cierpiące na zgagę?
Jak Amerykanie chcieli pomóc rosyjskim Żydom w 1973 roku?
Kiedy Europa osiągnęła poziom ekonomiczny starożytnego Rzymu?
Ile razy zmieniało się logo wyszukiwarki Google?
Jak jest po węgiersku "but"?
W którym roku urodził się pierwszy człowiek na Antarktydzie?
Kiedy udokumentowano pierwszy na świecie uścisk dłoni?
Czy podczas przeziębienia lepiej przebywać w ciepłym czy zimnym pomieszczeniu?
Jakie charakterystyczne elementy znajdowały się w apartamencie Stalina na Kremlu?
Dlaczego Włosi i Grecy mają dużą słabość do blondynek?
Ile niemieckie firmy płaciły za kobiety przeznaczone do eksperymentów medycznych podczas II wojny?
Które państwo wprowadziło pojęcie "bezwarunkowej kapitulacji"?
Jaki procent muzułmanów ma więcej niż jedną żonę?