logo

gadżety
Smartfon, zegarek a może słuchawki? Poznaj ofertę Sklepu Flex!

Smartfon, zegarek a może słuchawki? Poznaj ofertę Sklepu Flex!
Sklep Orange Flex w aplikacji to dziesiątki urządzeń w świetnych cenach. Od smartfonów i smartwatchy po laptopy i inteligentne urządzenia. Możesz liczyć na najnowsze modele smartfonów oraz te z outletu w świetnych cenach – daj im drugie życie. Sprawdź, co oferuje Sklep Flex i na jakie okazje możesz liczyć.

Sklep Flex – co w nim znajdziesz?
Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji. Wybierasz Plan komórkowy, który możesz zmieniać kiedy chcesz, zwiększając lub zmniejszając paczkę gigabajtów. Wszystko załatwiasz w aplikacji Flexa – szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Masz gwarantowane nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz internet na social media bez limitu z usługą Social Pass – korzystasz m.in. z Facebooka, Messengera, Instagrama czy WhatsAppa do woli, a Twoje GB nie maleją. To się opłaca! Dołącz do #GeneracjiFlex i korzystaj elastycznie ze swojego Planu komórkowego.
We Flexie jest nowocześnie – masz dostęp do 5G w Planie za 80 zł miesięcznie, który oferuje 100 GB. Możesz korzystać z dodatkowej, darmowej karty e-SIM, którą w kilka chwil zainstalujesz na drugim smartfonie lub tablecie, laptopie czy smartwatchu.
Czekają na Ciebie również Orange okazje. To na przykład "Polecaj i zarabiaj" – polecasz Flexa znajomym i zgarniasz pieniądze oraz dodatkowe gigabajty. Popularna Orange okazja to także HBO GO w prezencie przez pierwszy miesiąc. Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć komórkowa w aplikacji!
Oprócz tego do Twojej dyspozycji jest Sklep Flexhttps://flex.orange.pl/sklep. W aplikacji możesz komfortowo przeglądać elektronikę i zgarniać ją w świetnych cenach. W sklepie Orange Flex znajdziesz:

- smartfony,
- zegarki,
- laptopy i tablety,
- słuchawki,
- smart urządzenia.

W Sklepie Flex dostępny jest też outlet – są w nim urządzenia powystawowe lub pochodzące z 14-dniowych zwrotów. Profesjonalny przegląd i odświeżenie pozwala na danie smartfonom i innym sprzętom drugiego życia. Odnowione telefony są objęte 12-miesięczną gwarancją z tytułu rękojmi. Bądź eko i postaw na nowoczesne telefony, które przeszły profesjonalny przegląd i renowację.

Sklep Orange Flex – zalety
Dlaczego warto zaglądać do Sklepu Flexa? Poznaj korzyści płynące z robienia zakupów w sklepie Orange Flex.

1. Gwarancja – niezależnie od tego, czy kupujesz fabrycznie nowe urządzenie, czy to z drugiej ręki, możesz liczyć na gwarancję.
2. Bezpieczeństwo– zakupy i płatności realizujesz wygodnie i bezpiecznie w aplikacji Flexa.
3. Szybka dostawa. Zapomnij o długim wyczekiwaniu na upragnioną przesyłkę. Elektronikę ze sklepu Flexa otrzymasz już w 2-3 dni.
4. 14 dni na zwrot. Bez nerwów – jeśli zakupiony sprzęt nie spełnia Twoich oczekiwań, masz 14 dni na bezproblemowy zwrot.
5. Rozwiązanie z myślą o planecie – w outlecie Flexa możesz kupić urządzenia, które dostały drugie życie. Kupujesz taniej, a przy okazji z korzyścią dla środowiska.


Orange Flex Sklep – jak kupować?
Zakupy w Sklepie Flex są bardzo proste. Co trzeba zrobić?

1. Pobierz aplikację Orange Flex na smartfonie i wybierz preferowany Plan (jeśli nie masz jeszcze konta Flex).
2. Kliknij zakładkę "Sklep", by przeglądać dostępne urządzenia – smartfony, smartwatche, laptopy, tablety, słuchawki i wiele więcej.
3. Wybierz dowolną metodę płatności, opłać zamówienie i oczekuj na przesyłkę.
4. Odbierz paczkę i gotowe! Ciesz się elektroniką ze sklepu Flex!

Prosto i szybko. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć komórkowa w aplikacji!

Źródło: artykuł sponsorowany

Popularne pytania
W jakim kraju można spotkać znaki drogowe ostrzegające przed Trollami?
Ile ważył najcięższy meteoryt świata jaki znaleziono na Ziemi?
Który serial Sci-Fi jest realizowany nieprzerwanie od 1963 roku?
Ile wynosiła średnia długość życia w Europie w 1800 roku?
Jak się pisze “w skład” czy “wskład”?
Czy w XIX wieku Niemcy były krajem bogatym?
Ile czasu potrzebuje światło, aby dotrzeć ze Słońca na Ziemię?
Czy istnieje jakieś nieagresywne plemię ludzkie?
Kiedy mózg jest bardziej aktywny: w dzień czy w nocy?
Który z popularnych owoców najszybciej gasi pragnienie?
Ilu średnio adoratorów musi pocałować kobieta, żeby znaleźć "tego jedynego"?
Dlaczego śnieg jest biały, a lód przeźroczysty?
W jakich godzinach nie powinno się dzwonić?
W którym miejscu ludzkiego ciała znajduje się "trójkąt śmierci"?