logo

porady-trikiKiedy całujemy kobietę w rękę na powitanie?

Kiedy całujemy kobietę w rękę na powitanie?

Serwis nie ma dotacji z Unii czy państwowych firm, są tylko 2 nieinwazyjne reklamy Googla, bardzo prosimy o wyłączenie adblocka

Mężczyźni powinni pamiętać o kilku zasadach, nie powinno się całować ręki młodziutkich dziewcząt. Nie należy całować ręki kobiety pod gołym niebem np: ulicy, parku (wyjątek to przyjęcie w ogrodzie), na oficjalnych przyjęciach, na spotkaniach biznesowych, w miejscach publicznych otwartych np: dworzec, tramwaj, autobus, sklep, urząd, ale również w pracy, bez względu na to, czy jest to koleżanka z pracy czy szefowa. Akceptowalne są natomiast takie miejsca, jak foyer opery, czy teatru. Nie powinno się całować ręki nad stołem lub w rękawiczce. Kobieta powinna wyciągnąć rękę jako pierwsza, jeśli tego nie robi należy delikatnie ująć jej dłoń. Jeśli całujemy w rękę jedną kobietę musimy pocałować również pozostałe, nie możemy robić żadnych wyjątków. Całowanie kobiety w rękę wymaga wbrew pozorom odpowiedniej praktyki i znajomości tematu. Nie powinno się kobiecej ręki smyrać nosem, lizać, gryźć ... bardziej chodzi tutaj o delikatne muśnięcie ustami lub po prostu sam gest bez nawet muśnięcia. Kobieta nie powinna wyrywać dłoni kiedy mężczyzna chce ją pocałować, nawet jak kobieta nie akceptuje tego zwyczaju ręka powinna być luźna. Jest to bez dwóch zdań piękny zwyczaj, który oddaje szacunek kobiecie, warto go kultywować i chronić przed ingerencją polityki.
KM bez tajemnic UWAGA! Jesteś singlem, masz kłopoty w związku ... czas to zmienić! Tylko na czas pandemii bestsellerowy ebook "Kobiety i mężczyźni bez tajemnic" ostro zjeżdża z ceny z 30 zł na 18 zł!

Setki książek w jednej. Wykorzystaj czas wolny i zdobądź przewagę wiedząc więcej od innych. Czas promocji ograniczony.
Popularne pytania
Czy wiesz co przedstawia zdjęcie?
Jak się miała nazywać polska waluta?
Jakim samochodem poruszał się seryjny morderca Ted Bundy?
W ilu krajach język włoski jest językiem urzędowym?
Co jest na zdjęciu?
Ile lat dłużej żyją ludzie uśmiechnięci?
Jak brzmi prawdziwe nazwisko Borysa Szyca?
Jakie były ulubione potrawy Chopina?
Jak jest po francusku “wspaniale”?
Czy "Władca Pierścieni" Tolkiena ma kontynuację?
Czy istnieje język, którym posługują się tylko kobiety?
Czego Duńczyk nie może powiedzieć swojej żonie?
Jak uniknąć otarć podczas biegania?
Komu zawdzięczamy na Ziemi tlen?