logo

psychologiaPo czy poznać, że partner zdradza?

Po czy poznać, że partner zdradza?
Jest kilka sygnałów, które mogą wzbudzić niepokój:
1. Partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia. Zaczyna bardziej dbać o siebie, kupuje nowe perfumy, bardziej interesuje się swoją garderobą. Zaczyna odwiedzać np: solarium, kosmetyczkę.

2. Pojawia się nowe czasochłonne hobby np. samotne górskie wyprawy, długie samotne (to ważne) wyprawy rowerowe, pojawia się jakaś nowa nietypowa dla niego pasja np. gotowanie.

3. Partner zaczyna później wracać z pracy, pojawiają się szkolenia, delegacje, wieczorowe telefony z "pracy". To może oznaczać również, że stał się pracoholikiem :)

4. Partner zaczyna dbać o swoją prywatność - zmienił hasła w komputerze, nie masz już dostępu do konta na fejsie, telefon zawsze trzyma przy sobie i prowadzi rozmowy szeptem lub podejrzanie mało mówi.

5. Partner zaczyna zachowywać się inaczej niż na co dzień, częściej jest zamyślony i masz wrażenie, że Cię nie słucha, widać u niego niecodzienne podniecenie.

6. Niewierny partner może mieć wyrzuty sumienia, niekiedy może Cię obsypywać z tego powodu prezentami, komplementami, to o co kiedyś się kłócił obecnie nie stanowi problemu.
Kiedy raczej nie powinnaś się martwić? Kiedy partner zamierza częściej spotykać się z kolegami, koledzy, nawet najlepsi, nie potrafią dochować tajemnicy. :) Nie należy się raczej martwić, kiedy partner powraca do swojego dawnego hobby, albo chce lepiej wyglądać - pamiętaj jednak, że powinnaś zachęcać, aby robił to z kolegą/kolegami.
Popularne pytania
Skąd pochodzi nazwa Osram?
Czy piwo jest dobre na zakwasy?
Co w internecie oznacza skrót "afk"?
Które popularne warzywa i owoce znikną ze stołów wraz z pszczołami?
Co w Polsce grozi za trzymanie urny z prochami w domu?
Czy chodzenie w szpilkach zwiększa doznania seksualne kobiet?
Czy jedzenie winogron jest tak samo zdrowe dla organizmu jak picie czerwonego wina?
Czy przejadanie się ma wpływ na pracę mózgu?
Które wymienione marki należą do niemieckiego koncernu Volkswagen: Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, Škoda, SEAT?
Ile osób codziennie w Polsce popełnia samobójstwo?
Co to za roślina?
Kto najpełniej zrealizował sowieckie cele na Ukrainie w latach 1943-1944?
W którym miesiącu najlepiej wybrać się nad Bałtyk?
Ile kosztowało logo Twittera?