logo

psychologiaCo może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Serwis nie ma dotacji z Unii czy państwowych firm, są tylko 2 nieinwazyjne reklamy Googla, bardzo prosimy o wyłączenie adblocka

Jest kilka sygnałów, które mogą wzbudzić niepokój:
1. Partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia. Zaczyna bardziej dbać o siebie, kupuje nowe perfumy, bardziej interesuje się swoją garderobą. Zaczyna odwiedzać np: solarium, kosmetyczkę.

2. Pojawia się nowe czasochłonne hobby np. samotne górskie wyprawy, długie samotne (to ważne) wyprawy rowerowe, pojawia się jakaś nowa nietypowa dla niego pasja np. gotowanie.

3. Partner zaczyna później wracać z pracy, pojawiają się szkolenia, delegacje, wieczorowe telefony z "pracy". To może oznaczać również, że stał się pracoholikiem :)

4. Partner zaczyna dbać o swoją prywatność - zmienił hasła w komputerze, nie masz już dostępu do konta na fejsie, telefon zawsze trzyma przy sobie i prowadzi rozmowy szeptem lub podejrzanie mało mówi.

5. Partner zaczyna zachowywać się inaczej niż na co dzień, częściej jest zamyślony i masz wrażenie, że Cię nie słucha, widać u niego niecodzienne podniecenie.

6. Niewierny partner może mieć wyrzuty sumienia, niekiedy może Cię obsypywać z tego powodu prezentami, komplementami, to o co kiedyś się kłócił obecnie nie stanowi problemu.
Kiedy raczej nie powinnaś się martwić? Kiedy partner zamierza częściej spotykać się z kolegami, koledzy, nawet najlepsi, nie potrafią dochować tajemnicy. :) Nie należy się raczej martwić, kiedy partner powraca do swojego dawnego hobby, albo chce lepiej wyglądać - pamiętaj jednak, że powinnaś zachęcać, aby robił to z kolegą/kolegami.
Popularne pytania
Z jakiego powodu miłośnicy chleba w średniowieczu mieli narkotyczne odloty?
Jak wyglądało życie seksualne Józefa Stalina?
Ile waży litr wody?
Jakie zwierzę hodowlane miało rozwiązać problemy z mięsem w PRLu?
Jak pić w kosmosie?
Ile śmiercionośnej broni chemicznej zatopili na Bałtyku Rosjanie i Niemcy?
Ile kalorii trzeba spalić, żeby zrzucić 1 kilogram wagi ciała?
Czy Wielki Wybuch był szybszy od światła?
Czy krowa, która ma imię daje więcej mleka?
Jak dawniej nazywano rower?
Czy podczas meczu piłki nożnej sędzia może sam siebie usunąć z boiska?
Co było większym koszmarem I RP - liberum veto czy wybór króla poprzez elekcję?
Czy długość nosa nosacza ma jakieś znaczenie?
Śpi się lepiej w hamaku czy łóżku?