logo

psychologiaCo może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Co może oznaczać, gdy partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia?

Serwis nie ma dotacji z Unii czy państwowych firm, są tylko 2 nieinwazyjne reklamy Googla, bardzo prosimy o wyłączenie adblocka

Jest kilka sygnałów, które mogą wzbudzić niepokój:
1. Partner nagle zmienia swoje przyzwyczajenia. Zaczyna bardziej dbać o siebie, kupuje nowe perfumy, bardziej interesuje się swoją garderobą. Zaczyna odwiedzać np: solarium, kosmetyczkę.

2. Pojawia się nowe czasochłonne hobby np. samotne górskie wyprawy, długie samotne (to ważne) wyprawy rowerowe, pojawia się jakaś nowa nietypowa dla niego pasja np. gotowanie.

3. Partner zaczyna później wracać z pracy, pojawiają się szkolenia, delegacje, wieczorowe telefony z "pracy". To może oznaczać również, że stał się pracoholikiem :)

4. Partner zaczyna dbać o swoją prywatność - zmienił hasła w komputerze, nie masz już dostępu do konta na fejsie, telefon zawsze trzyma przy sobie i prowadzi rozmowy szeptem lub podejrzanie mało mówi.

5. Partner zaczyna zachowywać się inaczej niż na co dzień, częściej jest zamyślony i masz wrażenie, że Cię nie słucha, widać u niego niecodzienne podniecenie.

6. Niewierny partner może mieć wyrzuty sumienia, niekiedy może Cię obsypywać z tego powodu prezentami, komplementami, to o co kiedyś się kłócił obecnie nie stanowi problemu.
Kiedy raczej nie powinnaś się martwić? Kiedy partner zamierza częściej spotykać się z kolegami, koledzy, nawet najlepsi, nie potrafią dochować tajemnicy. :) Nie należy się raczej martwić, kiedy partner powraca do swojego dawnego hobby, albo chce lepiej wyglądać - pamiętaj jednak, że powinnaś zachęcać, aby robił to z kolegą/kolegami.
Popularne pytania
Czy istnieje legalny i zdrowy doping dla mięśni?
Czy osoby, które się nie wysypiają częściej chorują?
Jak duży procent kłamstw nigdy nie wychodzi na jaw?
Czy dla mózgu ból fizyczny i ból psychiczny to to samo?
Co sprawia, że ćmy lecą do światła?
W ilu bogów wierzą Hindusi?
Czy Niemcy stracili więcej żołnierzy podczas wojny z Francją w 1940 roku, czy podczas wojny z Polską w 1939 roku?
Czy włosy po umyciu ciemnieją?
Która roślina zawiera najwięcej kofeiny?
Od kogo Francuzi chcieli kupić samoloty po Monachium w 1938 roku?
Czym w kościele zajmował się ostiariusz?
Co pojawiło się w sprzedaży wcześniej - wibrator czy odkurzacz?
Co zrobić kiedy Windows 10 odmówi zapisu lub uruchomienia pliku?
Który matematyczny wzór został uznany za najpiękniejszy?